Отборът на Пирин (Благоевград) стигна до точка при гостуването в

...

Пирин се добра до точката в Гълъбово

Отборът на Пирин (Благоевград) стигна до точка при гостуването в Гълъбово. Играчите на Петър Златинов приключиха 3:3 против Ботев в срещата от 20-ия кръг на Втора професионална лига.

Първото попадение в конфликта заби Бейсим в 3-ата минута. В 23-ата минута Георгиев изравни. Две минути преди края на първата част Методи Костов се разписа за 2:1 от дузпа, само че в 55-ата минута нападателят на “орлетата” Владислав Златинов наказа Пламен Колев.

В 66-ата минута домакините още веднъж поведоха след гол на Иван Винков, само че Пирин се добра до точката, откакто две минути преди края на срещата Димитър Благов се разписа в мрежата на Ботев.
Втора лига 20 кръг, събота 9 март  Ботев (Гълъбово) 3:3краен резулат  Пирин (Благоевград)