Отборът на Пирин Благоевград сътвори голямата изненада в 18-ия кръг

...

Пирин изравни на ЦСКА в продължението

Отборът на Пирин Благоевград сътвори огромната изненада в 18-ия кръг на efbet Лига.
„ Орлетата”, които са предпоследни в класирането на efbet Лига, направиха тъждество – 1:1, против носителя на Купата на България ЦСКА.

Гостите от столицата поведоха в резултата в 70-ата минута, когато Карло Мухар с акуратен удар „ отключи” благоевградската врата, само че прекомерно надменното отношение от ЦСКА и прибирането на футболистите пред личната им врата им доенсе огромните неприятности и неприятният резултат, откакто Станислав Манолев означи изравнителното попадение за Пирин надълбоко в добавеното време. До края на срещата не остана време за реакция от ЦСКА, който се прибра от Благоевград с една точка.

ЦСКА пък не навакса разликата след по-ранния триумф на Лудогорец и „ червените” остават втори с 33 точки и са на девет зад „ орлите”, само че и с мач по-малко. За ЦСКА следва влиятелен мач от групите на Лигата на конференциите против Рома идния четвъртък, а в неделя отборът ще посрещне Черно море в София. За Пирин пък следва аудиенция в Разград на Лудогорец.
Източник: tribune.bg