Отборът на Палермо постигна победа с 2:1 над Лече в

...

Чочев с 90 минути при победа на Палермо

Отборът на Палермо реализира победа с 2:1 над Лече в срещата сред двата отбора от 27-ия кръг на Серия “Б”. Българският национал Ивайло Чочев стартира като титуляр и остана на терена до 90-ата минута, когато бе сменен като тактическа промяна.

Палермо поведе в резултата с попадение на Александър Трайковски още в 4-ата минута, а по-късно Георге Пушкаш удвои в 52-ата минута след асистенция на Трайковски.

В добавеното време на дуела Лече върна едно попадение посредством Табанели, само че гостите нямаха време за нищо повече и това се оказа единствено почетен гол.

Това бе значима победа за Палермо против директен съперник за влизане в елита. Сицилианци събраха актив от 45 точки и излязоха на 2-ото място в класирането. Лече остава на 4-ата позиция с 41 точки. Водач е Бреша с 47 точки

Снимки: ©Getty Images