Отборът на от 90-те години до днес, управляван от Цветомир

...

Левски е едноличен лидер в WINBET e-футбол лига след победа с 4:0 във вечното дерби

Отборът на от 90-те години до през днешния ден, ръководен от Цветомир Петров, стана едноличен водач във краткотрайното класиране на WINBET е-футбол лига, откакто записа 2 влиятелни победи в топ 14 на шампионата. Двете срещи бяха излъчени нощес по Sportal TV. В първия мач сините победиха с 4:0, ръководен от Деян Стойков. Иванов означи първите 2 попадения за домакините през първото полувреме (39 и 45 мин.) на мача. В 69-та минута виртуален футболисти на Деян Стойков позволи неточност и с автогол усили разликата в резултата в интерес на Левски. Точно попадение на Дембеле (78 мин.) оформи крайното 4:0.

Във втората телевизионна среща от WINBET e-футбол лига за вечерта Спас Желязков с тима на загуби с два гола разлика от Левски на Цветомир Петров. Началото на мача беше извънредно мощно за сините и Сираков откри резултата след удар с глава в 3-ата минута. Двата тима получиха по няколко жълти картона, само че не се стигна до червен. В 74-ата минута Михтарески удвои резултата и затвърди успеха на Левски от 90-те до наши дни. Така отборът на Цветомир Петров излезе като едноличен водач в класирането с актив от 4 победи в 4 мача. WINBET е-футбол лига се провежда от „ Спортс Мениджмънт България “ и се излъчва извънредно от Sportal TV всеки работен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за шампионата бихте могли да откриете на уеб страницата.