Отборът на Олимпик Лион даде признаци, че излиза от дълбоката

...

Александър Лаказет направи хеттрик за успеха на Олимпик Лион над Тулуза във френската Лига 1

Отборът на Олимпик Лион даде признаци, че излиза от дълбоката рецесия и реализира безапелационна победа над Тулуза с 3:0 в домашен мач от 15-ия кръг на френската Лига 1. Големият воин за " хлапетата " бе звездата на отбора Александър Лаказет, който направи хеттрик за триумфа.

Бившият нападател на Арсенал и Борусия Дортмунд се разписа на двата пъти в средата на първата част, с което даде удобен задатък на отбора си. Десет минути преди края на мача Лаказет оформи хеттрика си.

Междувременно в добавеното време на първата част Тайс Далинга от Тулуза пропусна да понижи резултата от дузпа.

Олимпик Лион към момента е на последно място след втората си победа за сезона, само че към този момент е единствено на точка от Клермон. Тулуза също е в дъното на класирането, като е 15-и с три точки пред последния.