Отборът на Норвегия спечели с 4:1 срещу гостуващия тим на

...

Противникът ни Норвегия отупа Австралия

Отборът на Норвегия завоюва с 4:1 против гостуващия отбор на Австралия в другарска среща, играна в Осло. Скандинавците, които са наши съперници в Лигата на нациите, завоюваха с три гола на Камара (36, 57 и 90) и един на Региниусен (48). За “кенгурата” прецизен беше Ървайн (19).

Австралийците, които ще играят на Световното състезание в Русия, откриха резултата в 19-ата минута. Джаксън Ървайн се разписа с глава след подаване от Аарън Мой. Ола Камара изравни в 36-ата от доста близо, пращайки топката в десния низък ъгъл. С началото на втората част норвежците направиха цялостен поврат. Торе Региниусен беше прецизен с глава след центриране на Стефан Йохансен. Ола Камара вкара за 3:1 след шут с десния крайник от към 13 метра. В 91-ата Камара оформи хеттрик за крайното 4:1 след подаване на Мартин Йодегор.

СЪСТАВИТЕ И МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Мондиал 2018 10 кръг, неделя 8 октомври  Норвегия 1:0краен резулат  Северна Ирландия