Отборът на Несебър постигна успех с 3:1 над Пирин (Благоевград)

...

Несебър надигра орлетата в Благоевград

Отборът на Несебър реализира триумф с 3:1 над Пирин (Благоевград) в среща от 10-ия кръг на Втора професионална лига. Попаденията за играчите на Николай Жечев осъществиха Нуретин Пюскюлю (75’), Радослав Апостолов (83’) и Реджеб Халил (89’). Точен за “орлетата” бе Петър Христов (78’).

Първата част не предложи доста голови положения и разумно приключи при 0:0. Второто полувреме обаче нещата се трансформираха фрапантно. Тон за успеха на гостите даде Нуретин Пюскюлю в 75-ата минута. Три минути по-късно младокът Петър Христов изравни, само че с попаденията на Апостолов и Халил, футболистите на Несебър стигнаха до значимите три точки в Благоевград. Втора лига 10 кръг, събота 6 октомври  Пирин (Благоевград) 1:3предстои  Несебър