Отборът на Наполи завърши 0:0 у дома срещу Верона в

...

Наполи и Верона не успяха да се победят в мач от Серия А

Отборът на Наполи приключи 0:0 вкъщи против Верона в мач от 30-ия кръг на италианската Серия А.

Въпреки равенството неаполитанци не престават да водят безапелационно в шампионата, като те са с актив от 75 точки и имат 14 задатък пред 2-ия в подреждането отбор на Лацио. В същото време " жълто-сините " останаха в зоната на изпадащите на 18-а позиция с 23 пункта.

Наставникът на домакините Лучано Спалети направи редица промени в своя състав за мача с Верона явно с мисъл за идния реванш от четвъртфиналите в Шампионската лига против Милан във вторник (18 април).

През втората част италианецът въпреки всичко пусна в игра двете звезди на Наполи Хвича Кварацхелия и Виктор Осимен, само че даже това не промени крайния излаз от срещата.

В края на срещата пък гостите можеха сензационно да измъкнат трите точки, само че Сирил Нгонге пропусна отлична опция за своя отбор и по този начин Верона остана единствено с един триумф в последните си осем срещи.