Отборът на Монтана приема ЦСКА 1948 в откриващ мач от

...

Монтана излиза срещу ЦСКА 1948 в нов опит да обърне късмета си

Отборът на Монтана приема ЦСКА 1948 в откриващ мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят на „ Огоста “ е в петък от 17:30 часа и ще можете да го гледате директно по DIEMA SPORT, както и да следите протичащото се минута по минута с Gong.bg .

В лагера на гостите са в серия от 9 следващи мача без победа в шампионата. Освен това, монтанци продадоха и Билал Бари, което значи, че в нахлуване остава само Росен Кръстев. Съставът взе едвам 3 точки от тимове в Топ 6.

Добрата вест за Атанас Атанасов е, че Давид Кики се връща след наказване.

В проивниковия лагер се надяват да подобрят статистиката си като посетител, откакто съставът е спечелил единствено 1 от осемте си гостувания през сезона и има маркирани 4 гола във визити.

Хубавото за ЦСКА 1948 е, че Васил Шопов се връща след наказване, а Ивайло Чочев е възобновен от травмата си.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `