Отборът на Монтана победи този Славия с 2:1 в мач

...

Свободното падане на Славия продължава

Отборът на Монтана победи този Славия с 2:1 в мач от осмия кръг на efbet Лига, игран на стадион „ Огоста “. Точни за домакините бяха Тони Тасев и Билал Бари, до момента в който за „ белите “ се разписа Георги Вълчев.

С триумфа монтанци събраха 11 точки на осмата позиция, а Славия са предпоследни единствено с 4 точки след единствено една победа и едно тъждество за осем кръга.

Домакините поведоха в 11-ата минута след ужасно взаимоотношение сред Николай Минков и Тони Тасев, което последният приключи за 1:0.

В 18-ата минута младият гений на столичани Филип Кръстев се контузи и бе сменен наложително от Георги Вълчев. Малко след появяването си в игра Вълчев върна „ белите “ в мача, отбелязвайки гол с удар по земя.

Още преди 30-ата минута обаче, Монтана още веднъж поведе, като този път Тони Тасев даде асистенция, а Билал Бари материализира умелото отиграване на твоя съотборник.

Източник: fakti.bg