Отборът на Монтана бе разгромен с 4:0 при гостуването си

...

Опашкар вкара 4 гола на Монтана

Отборът на " Монтана " бе победен с 4:0 при гостуването си на опашкаря " Созопол ".
Това бе най-голямата загуба за монтанци от началото на сезона.
Първото полувреме бе равностойно, като незабавно след началния съдийски сигнал двата тима влязоха в здрава борба. В 18-та мин. Антон Карачанаков не съумя да засече центриране от дясно на Борислав Дамянов. Малко по-късно мощен шут на Дамянов бе избавен от вратаря Петър Рахнев. Домакините стигнаха до няколко мелета в наказателното поле на Петър Петров, които останаха без последици.
След почивката в играта на Монтана настъпи цялостен срив и в разстояние единствено на 12 минути тимът на Созопол означи три безответни гола. Вкараха ги Емануил Манев (52), Милян Гамаков (55) и Антонио Ласков (64). Третото попадение бе от дузпа, при която вратарят на монтанци бе изпъден с червен картон. Крайният резултат оформи Галин Димов осем нинути преди последния съдийски сигнал на Мартин Великов.

Стартови сформира:

" Созопол ": Петър Рахнев, Мариян Димитров, Лионел Самба, Петът Генчев, Димитър Жеков, Милен Гамаков, Галин Димов, Антонио Ласков-кап.,  Йохан Н‘зи, Емануил Манев, Джоб Окпаначи. Треньор: Маргарит Димов.

" Монтана ": Петър Л. Петров, Андреас Васев, Иван Михов-кап., Димитър Буров, Стилян Николов, Йордан Йорданов, Борислав Дамянов, Стефан Каменов, Идрисс Фудил, Петър Атанасов, Антон Карачанаков. Треньор: Ангел Стойков.
Източник: bulnews.bg