Отборът на Монако не успя да победи Рен като гост

...

Рен изпусна победата срещу Монако

Отборът на Монако не съумя да победи Рен като посетител в среща от 31-ия кръг на френската Лига 1. Домакините от Рен превъзхождаха противника си, само че дуелът приключи при 1:1.

Рен удължи серията си на седем мача без проваляне във Франция и има 46 точки на петото място във краткотрайното класиране.

Тимът на Монако имаше три следващи победи досега, като заема втората позиция в подреждането с 67 точки.

Лидер във Франция е ПСЖ с 83 точки.

Рен поведе в 20-ата минута откакто Санин Пръчич центрира чудесно, а Жорис Няньон засече във вратата на 1:0.

Гостите съумяха да изравнят в 29-ата минута посредством Рони Лопес. Той получи комфортен пас от Радамел Фалкао и направи резултата 1:1.

Преди това Даниел Субашич избави вратата си след удар на Санин Пръчич в 25-ата минута. Пак Субашич бе на мястото в 36-ата минута след добра офанзива на Уахби Хазри.

През второто полуреме по този начин и не паднаха повече попадения, като домакините могат да съжаляват повече.

В 76-ата и изключително в 91-ата минута Рен изпусна да поведе и да грабне триумфа.

Адриен Юну пропусна на празна врата в първата минута на добавеното време на срещата и резултатът остана 1:1.