Отборът на МОЛ Види записа победа с 4:2 в домакинството

...

МОЛ Види бие в голово шоу без Миланов

Отборът на МОЛ Види записа победа с 4:2 в семейството си на МТК Будапеща от 32-ия кръг на шампионата на Унгария. Българинът Георги Миланов не бе в групата на домакините за този мач. МТК пък игра с човек по-малко от 78-ата минута, когато Баки получи червен картон.

Срещата предложи много страсти за феновете. Гостите първи откриха резултата посредством Диало в 24-ата минута, само че в 32-ата Хущи изравни от дузпа.

Домакините се активизираха през втората част и дръптаха напред в резултата с голове на Николов в 64-ата и Него в 87-ата минута.

Кулчар върна очакванията на гостите в 89-ата минута, само че Ковач подпечата триумфа на МОЛ Види в 91-ата минута.

Въпреки тази победа МОЛ Види остава на 2-ото място с 60 точки. МТК пък се намира на предпоследната 11-а позиция с 34 точки.