Отборът на Миньор (Перник) победи класически Пирин (Разлог) на собствения

...

Миньор с класика над Пирин

Отборът на Миньор (Перник) победи типичен Пирин (Разлог) на личния му стадион в среща от третия кръг на Югозападната Трета лига. Перничани не престават да са с цялостен актив от точки, какъвто има и Вихрен (Сандански). Агитка от над 100 индивида не спря да поддържа " жълто-черните " през целия мач.

Гостите излязоха напред в резултата в 15-та минута. Калоян Йосифов прояви упоритост при изгубена в центъра топка, пресира вратаря Иван Димитров и прати топката в мрежата. През втората част влезлият като запаса Кристиян Слишков вкара два гола и реши мача.

Само 180 секунди откакто се появи в игра, младокът се разписа за 2:0, завършвайки независим пробив отдясно. В 84-та минута Павлов изведе Слишков отдясно и той още веднъж матира Димитров.В идващия кръг Миньор приема Перун (Кресна), а Пирин (Разлог) гостува на ФК Кюстендил. Югозападна Трета лига 3 кръг, сряда 22 август  Надежда (Доброславци) 1:1краен резулат  Миньор (Перник)