Отборът на Милан продължи с отличното си представяне от началото

...

Лукаку не успя да помогне на Рома да избегне загуба срещу Милан

Отборът на Милан продължи с отличното си показване от началото на сезона в Серия А, откакто победи Рома като посетител с 2:1 в мач от третия кръг. На " Стадио Олимпико " дебют за " вълците направи новият нападател РОмелу Лукаку, който се появи в игра в 70-та минута, само че не съумя да помогне на домакините да избегнат загуба.

Ветеранът в редиците на " росонерите " Оливие Жиру откри резултата още в 9-та минута от дузпа, а малко след почивката Рафаел Леао повиши на 2:0. Силите на Рома стигнаха за почетено попадение в 92-та минута, дело на Леонардо Спинацола.

По този метод Милан продължава да води в класирането с цялостен актив точки, до момента в който Рома на Жозе Моуриньо заема 18-та позиция в подреждането единствено с една извоювана точка.

В другия мач от предходната вечер Сасуоло победи Верона с 3:1 вкъщи. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg