Отборът на Милан продължи с доброто си представяне в последните

...

Милан с изразителен успех преди гостуването в Разград

Отборът на Милан продължи с положителното си показване в последните седмици и разруши отбора на СПАЛ 2013 с 4:0 в последния си мач преди дуела с Лудогорец от Лига Европа идния четвъртък.

„ Росонерите “ започнаха чудесно на „ Стадио Паоло Маца “ и поведоха в резултата още във втората минута посредством Патрик Кутроне. В 65-та минута Кутроне удвои преднината на гостите, преди Лукас Билия и Фабио Борини да оформят крайното 4:0 в заключителните минути. След този триумф отборът на Дженаро Гатузо към този момент има 38 точки и се изкачи седмо място в Серия А. В идващия си дуел Милан гостува на Лудогорец в Разград в мач от 1/16-финалите на Лига Европа. Срещата на „ Лудогорец Арена “ е в четвъртък от 20:00 часа. /БГНЕС
Източник: bgnes.com