Отборът на Марек постигна трета победа в зимните контроли. Лидерът

...

Марек с класика срещу Пирин

Отборът на Марек реализира трета победа в зимните контроли. Лидерът в Югозападната Трета лига завоюва с 3:0 против Пирин (Разлог) на стадион " Бончук " в петата си инспекция. Срещата бе доста правилна и приключи без нито един жълт картон.

Дупничани откриха резултата в 30-ата минута, когато Христо Каймакански бе прецизен с фалцов удар от отдалеченост. В самия завършек на първото полувреме домакините удвоиха. Николай Ганчев излезе самичък против противниковия вратар и направи 2:0.
 Марек удари Рилецо Марек удари Рилецо
През втората част поетапно двамата старши треньори направиха редица промени в съставите си. Марек продължи с по-активната си игра.

В 59-ата минута Росен Йорданов бе покрай гола, само че ударът му с глава мина на сантиметри в навън. 6 минути по-късно пък Димитър Владимиров трансферира вратаря на Пирин, само че бранител мазета от голлинията.

Дупничани въпреки всичко повишиха резултата в 71-вата минута. Тогава Росен Йорданов бе прецизен от близко, с цел да направи резултата типичен.

Следващият надзорен мач на Марек е в събота (4 февруари) против тима на Септември (Симитли).

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.