Отборът на Манчестър Юнайтед се нуждаеше от 118 минути, за

...

Манчестър Юнайтед се измъчи, но все пак се класира на полуфинал за ФА Къп

Отборът на Манчестър Юнайтед се нуждаеше от 118 минути, с цел да си обезпечи класирането към полуфиналите за ФА Къп. ''Червените дяволи'' видяха сериозен напън с това да отстраняват последния във Висшата лига – Норич Сити, при визитата си на ''Кeръл Роуд”. Футболистите, водени от Оле Гунар Солскяер, чакаха до 118-ата минута от продълженията, с цел да може капитанът Хари Магуайър от сложна обстановка да прати топката във вратата на Тим Крул.

Домакините играха с човек по-малко през продълженията на срещата, откакто Тим Клозе получи пряк червен картон в 89-ата минута.

В постоянното време срещата приключи при резултат 1:1, като и двете попадения паднаха през втората част. Първо в 51-ата минута стрелецът на гостите - Одион Игало, поведе Ман Юнайтед напред в резултата, само че Тод Кантуел изравни резултата с великолепен изстрел четвърт час преди края на постоянното време.
Източник: fakti.bg