Отборът на Манчестър Юнайтед победи у дома Ланс с 3:1

...

Манчестър Юнайтед победи Ланс с 3:1 в приятелски мач

Отборът на Манчестър Юнайтед победи вкъщи Ланс с 3:1 в другарски мач. Преди началото на дуела, " алените дяволи " показаха новото си попълние Расмус Хойлунд.

В средата на първото полувреме Флориан Сотока даде задатък в интерес на гостите от Франция с прехвърлящ удар покрай централната част на терена, само че четири минути след почивката Антъни изведе Маркъс Рашфорд и британският национал изравни резултата.
 Новият
Новият " червен демон ": Мечтаех да играя за този популярен клуб, почитател съм на Юнайтед от дете

Вижте първите думи на на нападателя

Четвърт час след подновяването на играта минута, при бърза контра, Алехандро Гарначо асистира за Антъни, който даде задатък в интерес на 20-кратните първенци на Англия

Каземиро оформи крайното 3:1 в 59-ата минута. Бразилецът отклони топката във вратата на Ланс след центриране от фаул на Люк Шоу и удар с глава на Маркъс Рашфорд.

В първия кръг на новия сезон Юнайтед ще играе вкъщи против Уулвърхемптън на 14 август, а преди този момент следва още една контрола, която ще бъде против отбора на Атлетик Билбао.