Отборът на Манчестър Юнайтед победи австралийския Мелбърн Виктори с 4:1

...

Ман Юнайтед на Тен Хаг продължава да впечатлява в контролите

Отборът на Манчестър Юнайтед победи австралийския Мелбърн Виктори с 4:1 в другарска среща, част от подготвителното турне на британския гранд. Мачът се игра на стадион " Мелбърн Крикет Граунд " в Мелбърн, Австралия.

Домакините поведоха още в петата минута с попадение на Кристофър Икономидис, само че футболистите на Манчестър Юнайтед обърнаха до 2:1 в своя изгода до края на първото полувреме. Скот Мактоминей изравни за 1:1 в 43-ата минута, а в първата минута на добавеното време Антони Марсиал даде задатък на " алените дяволи ".
 Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с 4:0
Манчестър Юнайтед прегази Ливърпул в дебюта на Ерик загар Хааг

" Червените дяволи " завоюваха и трофея " Банкок Сенчъри Къп "

Маркъс Рашфорд, който размени Марсиал при започване на второто полувреме, бе прецизен за 3:1 в 78-ата минута, а в 90-ата Едмънд Лупанку си означи автогол и оформи крайното 4:1 за Манчестър Юнайтед.

Следващият дуел на Юнайтед ще е против различен британски отбор Кристъл Палас още веднъж в Мелбърн на 19 юли.