Отборът на Манчестър Сити завърши лятното си турне с класическа

...

Сити завърши с победа лятното си турне след бой по Тотнъм

Отборът на Манчестър Сити приключи лятното си турне с класическа победа над Тотнъм. " Гражданите " разгромиха своя противник с 3:0 на стадиона в Нашвил.

Пеп: Всички мениджъри в света зависят от резултатите, по тази причина сготвям Сити за доста триумфи

Гуардиола убеден в качествата на своите футболисти

Нещото, за което могат да съжаляват футболистите на Пеп Гуардиола е, че безчет пропуски ги лишиха от двуцифрен резултат.

Джон Стоунс откри головата сметка на Сити още в 10-ата минута, като през първото полувреме това бе единственото попадение. В 73-ата Стърлинг удвои, а малко преди да изтече края на постоянното време, Диас направи резултата типичен.