Отборът на Манчестър Сити се наложи с 2:1 над Уест

...

Ман Сити увеличи аванса си на върха след труден успех над Уест Хем

Отборът на Манчестър Сити се наложи с 2:1 над Уест Хем в мач от 26-и кръг на британската Висша лига.

Домакините поеха самодейността в срещата от първия съдийски сигнал и изцяло разумно, откриха резултата. След към половин час игра Рубен Диаш изведе "гражданите " напред със страховит удар с глава.

В края на първата част "чуковете " отвърнаха на удара. Джеси Лингард насочи добър пас към Микел Антонио, който умерено прати кълбото в мрежата на Сити за 1:1.

През втората част домакините съумяха да си върнат задатъка посредством Джон Стоунс, чийто удар преодоля Дарън Рандълф и оформи крайното 2:1.

В самия завършек на мача Уест Хем можеше да се добере до равенството, само че опитът на Иса Диоп бе неакуратен.

Така "гражданите " не престават победната си серия и към този момент имат 62 точки в актива си. Уест Хем, от своя страна, остава с 45 пункта на четвъртото място.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `