Отборът на Манчестър Сити не показа никаква милост срещу третодивизионния

...

Манчестър Сити показа мускули срещу Уикъмб за Купата на Лигата

Отборът на Манчестър Сити не сподели никаква благосклонност против третодивизионния Уикъм Уондърърс в мач от 1/16-финалите за Купата на Лигата в Англия. Мениджърът на „ гражданите” Пеп Гуардиола заложи на много умел състав, който безусловно отвя гостите.

Сити се наложи с 6:1 на „ Етихад”, отправяйки цели 26 удара към противниковата врата.

Изненадващо или не, головата фиеста в Манчестър стартираха гостите, откривайки резултата в 22-ата минута. След попадението на Уикъмб обаче, на терена съществуваше единствено един отбор.

Де Бройне изравни още преди да е изминал и половин час игра, а до почивката Рияд Марез и Фил Фоудън осигуриха обрата на домакините.

През втората част гостите тотално се предадоха и позволиха още три безответни гола, дело на Торес, още веднъж Марез и Палмър.