Отборът на Лудогорец приключи 2019-та година с равенство срещу Славия.

...

Лудогорец приключи 2019 с хикс, ще зимува с 5 точки пред Левски

Отборът на Лудогорец завърши 2019-та година с тъждество против Славия. В финален мач от efbet Лига, първенците взеха единствено точка при гостуването си в София и ще зимуват на върха в класирането с пет точки преднина пред Левски, който по-рано през днешния ден също записа хикс при визитата си на Локомотив Пловдив, заяви

Шампионите имаха преднина от един гол до 94-ата минута на срещата на стадион „ Славия ”, само че домакините се добраха до точката в сетния момент след прецизен изстрел с глава на Димитър Велковски. Попадението за Лудогорец бе дело на Мавис Чибота през първото полувреме.

Така Славия съумя да открадне точки от Лудогорец за втори следващ път, откакто в първия мач сред двата отбора през сезона, стигна до 0:0Спорт
Източник: dariknews.bg