Отборът на Лудогорец напомни на своите фенове, че продължава продажбата на

...
Отборът на Лудогорец напомни на своите фенове, че продължава продажбата на
Коментари Харесай

Продължава продажбата на билетите за мача Рома - Лудогорец

Отборът на Лудогорец подсети на своите почитатели, че продължава продажбата на билетите за мача от група С на Лига Европа с Рома, който ще се играе на 3 ноември от 22:00 часа българско време на " Олимпико " в Рим.

Ето какво написаха от клуба:

Както е известно, последователите от Разград и района могат да закупят входни талони въз основата „ Гнездо на орли “ от 10.00 ч. до 18.00 ч.

Феновете от други региони на България и чужбина би трябвало да изпратят своята поръчка на имейл [email protected], където ще получат инструкции за заплащане и приемане на своите билети.

ВАЖНО: Заявки ще се одобряват до понеделник (31 октомври) в това число.

Цената на един билет за бранш Distinti Nord Ovest на " Олимпико " е 22 евро, като в нея е включен и превоз (шатъл) от центъра на Рим до стадиона и назад след привършване на мача. За издаването на всеки билет са нужни следните данни: три имена, дата на раждане и месторождение(държава). Феновете би трябвало да знаят, че според наредбите в Италия, в деня на мача на стадиона билети няма да се продават!

Следващата седмица Лудогорец ще пусне подробна информация за сборния пункт преди мача и достъпа до стадона.
 
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР