Отборът на Локомотив София постигна разгромна победа с 6:0 срещу

...

Локомотив София се разписа шест пъти във вратата на Сливнишки герой в контрола

Отборът на Локомотив София реализира разгромна победа с 6:0 против третодивизионния Сливнишки воин в контролна среща.

Резултатът на стадион „ Локомотив “ в столичния квартал „ Надежда “ бе открит в 12-ата минута от Карлос Франса. Няколко минути по-късно Юлиан Ненов удвои преднината на столичните „ железничари “ след тъкмо осъществяване от дузпа.

В средата на първата част резултатът стана типичен в интерес на Локомотив, когато Християн Чипев центрира в наказателното поле на Сливнишки воин, а Франса вкара второто си попадение в мача.

Четири минути след началото на второто полувреме Милошев изведе Ненов на стрелкова позиция и някогашният състезател на Ботев Враца с обмислен удар се разписа за 4:0.

След малко повече от час игра Димитър Митков се разписа за 5:0, останал очи в очи с вратаря на гостите от Сливница.

Четвърт час преди края на дуела Юлиан Ненов осъществя своя хеттрик, оформяйки крайното 6:0 в интерес на състава, воден от Станислав Генчев.