Отборът на Локомотив (София) постигна много труден успех с 1:0

...

Младен Додич: Трудна, но сладка победа

Отборът на Локомотив (София) реализира доста сложен триумф с 1:0 над Оборище (Панагюрище) при подновяването на шампионата във Втора лига. Единственото попадение означи Евертон Джилио Том, който се разписа с глава в 81-та минута. Старши треньорът на “железничарите” Младен Додич остана удовлетворен от представянето на тима си и отдаде заслуженото на Александър Бранеков, който игра с травма в коляното.

“Винаги е мъчно в първия кръг след подготовка. Очаквахме съперникът да играе по-защитно и да затваря празните пространства. През първото полувреме те не ни оставиха доста празни пространства, които да използваме. През втората част обаче играхме по-добре. Противникът имаше едно положително състояние за гол. Доволен съм от представянето ни в отбрана. Днес имахме трима нови футболисти в защита. Трябва обаче да бъдем по-настоятелни в офанзива. Бранеков има продължителен проблем в коляното, само че той е основна фигура за нашия тим и през днешния ден стисна зъби. Доволен съм по какъв начин функционираше отбраната ни през днешния ден. Надявам се да няма травми в тима. Честитя на всички футболисти и целия клуб тази сложна, само че сладка победа”, приключи Младен Додич.  Локомотив София - Оборище @@@