Отборът на Локомотив II (Пловдив) продължава със страхотното си представяне

...

Дубълът на Локо разгроми Сливен

Отборът на Локомотив II (Пловдив) продължава със страхотното си показване в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Телкийски и Христо Златински записаха седма поредна победа. “Черно-белите ” съкрушиха този път Сливен с 5:0 в Садово.
Прочетете още
Тон за успеха даде Петър Андреев в 8-ата минута. Той получи топката по лявото крило, направи самостоятелен рейд и се разписа за 1:0. Гостите от Сливен дадоха отговор с греда в 16-ата минута на дуела.

В 54-ата минута Васил Църцев изведе Кръстьо Банев, който не сбърка за 2:0. В 66-ата минута Локомотив II стигна до трето попадение. Петър Андреев напредна по лявото крило и асистира на Банев за 3:0. В 74-ата минута Кристиан Орманов стреля, а състезател на Сливен отклони топката в собсвената си врата за 4:0. В 87-ата минута Локомотив II стигна до дузпа – Кръстьо Банев бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди углавен удар. Потърпевшият застана зад топката и осъществя, с което оформи своя хеттрик.

Следващата събота (04.03) Локомотив II гостува на Сокол в Марково от 15:00ч.

Източник: trafficnews.bg