Отборът на Локомотив II допусна поражение при гостуването си на

...

Локомотив II загуби гостуването си на Берое II

Отборът на Локомотив II позволи проваляне при гостуването си на Берое II. “Зелените ” завоюваха с 1:0, а срещата се игра от 15:00 часа на стадион “Локомотив ” в Стара Загора.
Прочетете още
В 4-ата минута домакините поведоха в резултата. Мирослав Мирчев стреля от отдалеченост, топката срещна горната греда и влезе във вратата за 1:0. Още в ответната офанзива “черно-белите ” имаха добра опция да изравнят. Локомотив натисна своя противник и пловдивчани владееха напълно самодейността до края на първата част, само че до попадение не се стигна. В 38-ата минута Кръстьо Банев бе близо да изравни с глава, само че прати топката над вратата. Ситуацията не се промени и през втората част, само че в последна сметка домакините съумяха да се поздравят с трите точки.

На 17.03 (неделя) Локомотив II e хазаин на Саяна (Хасково) от 15:00 часа.
Източник: trafficnews.bg