Отборът на Ливърпул записа разгромна победа със 7:2 над третодивизионния

...

Ливърпул с грандиозен обрат срещу Блекпул

Отборът на Ливърпул записа разгромна победа със 7:2 над третодивизионния Блекпул в третата си лятна контрола, която се изигра на “Анфийлд”.

“Мандарините” изненадващо поведоха в резултата с два гола, дело на Си Джей Хамилтън и Джери Йейтс от дузпа, надлежно в 15-ата и 33-ата минути. В 42-ата Жоел Матип върна едно попадение за мърсисайдци. През втората част те демонстрираха доста по-добра игра и означиха цели шест попадения с шестима разнообразни изпълнители. С голове се изредиха Садио Мане (50’), Роберто Фирмино (54’), Харви Елиът (67’), Такуми Минамино (69’), Дивок Ориги (85’) и Сеп ван ден Берг (88’).