Отборът на Литекс се спаси от загуба срещу Кариана (Ерден)

...

Литекс се спаси в последната секунда

Отборът на Литекс се избави от загуба против Кариана (Ерден) в 93-ата минута на градския стадион в Ловеч. Пламен Николов се разписа за " оранжевите " за крайното 1:1 от 5-ия кръг на Втора лига, откакто преди този момент Ангел Бастунов беше дал задатък на гостите при започване на второто полувреме.

През първата част Литекс имаше превес, като Томислав Йорданов пропусна най-хубавата опция в 15-ата минута, а при идната офанзива Евгени Игнатов пропиля късмет за гостите.
Втората част започва с гол за Кариана, а новаците във Втора лига предчувстваха първата победа, само че бранителят на домакините изравни в третата минута на продълженията.

Така Литекс остана на 13-то място с четири точки, до момента в който с първата си точка Кариана е на последно място, само че прекъсна серията си от четири следващи загуби.

КЛАСИРАНЕ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛИТЕКС
ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА КАРИАНА (ЕРДЕН)

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ОТ 5-ИЯ КРЪГ Втора лига 5 кръг, събота 25 август  Литекс 1:1краен резулат  Кариана (Ерден)