Отборът на Левски записа първа победа от пет мача насам

...

Неузнаваем Локо Пд бе бит от окрилен Левски при дебюта на Стоянович

Отборът на Левски записа първа победа от пет мача насам в efbet Лига, откакто „ сините” победиха с минималното 1:0 Локомотив Пловдив при повторния дебют като треньор на Славиша Стоянович отпред на столичани. Единственият гол на „ Герена” падна през първото полувреме, когато в 38-ата минута Найджъл Робърта от дузпа бе прецизен и на процедура донесе скъпите три точки за Левски в битката на тима при последните във краткотрайното класиране. Безспорен факт е, че носителят на Купата на България не предложи безусловно нищо забавно след рецитала, който изнесе против Ботев Пловдив през уикенда и „ синият” триумф наподобява обоснован.

Успехът прати „ сините” на десетото място с актив от 14 точки, до момента в който Локомотив Пловдив остава втори с 27 точки, на две зад водача Лудогорец, само че пловдивчани са и с два мача повече от настоящия първенец на България.