Отборът на Левски приема последния във временното класиране тим на

...

Левски няма право на грешка срещу закъсалия Етър

Отборът на Левски приема последния във краткотрайното класиране отбор на Етър в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Срещата е довечера от 20:00 часа на стадион „ Георги Аспарухов ”.

„ Сините “ ще се опитат да се върнат на пътя на успехите, откакто в последния кръг направиха изненадващо тъждество 2:2 при гостуването на Крумовград в Пловдив.

Възпитаниците на Николай Костов водеха с 2:1 до 75-та, откакто реализираха поврат през първото полувреме, само че не съумяха да запазят преднината си и приключиха наедно за първи път през акцията. Тимът е четвърти в подреждането с 16 точки, до момента в който Етър е на дъното с едвам четири пункта.

Завърналите се в елита „ боляри “ взеха неотдавна първата си победа през сезона, надигравайки Локомотив София с 3:1 в „ Надежда “, само че в последния кръг отстъпиха на Локо Пд с 0:1 във Велико Търново.
Източник: novsport.com