Отборът на Левски постигна втори успех в проверките си по

...

Левски обърна Марица Пловдив за втори успех в контролите в Правец

Отборът на Левски реализира втори триумф в инспекциите си по време на лятната подготовка в Правец, откакто " сините " надиграха втородивизионния Марица Пловдив.

Футболистите на Николай Костов се постановиха с 3:1, осъществявайки цялостен поврат против пловдивчани, които съумяха да открият резултата в 41-ата минута посредством Станислав Маламов.

Още преди почивката обаче Левски стигна до равенството посредством Асен Чандъров, който беше прецизен от близко, а скоро след подновяването на игра Илиян Стефанов донесе обрата за своя отбор с попадение с глава.

Крайното 3:1 оформи Роналдо в 78-ата минута със мощен диагонален изстрел, откакто се възползва от асистенция на Рикардиньо.

По този метод " сините " записаха втора победа в инспекциите в Правец след триумфа преди няколко дни против Етър Велико Търново с 2:1.

В последната си контрола по време на лагера Левски излиза против кипърския АПОЕЛ Никозия в събота (8 юли) от 18.00 часа българско време.

Състав на Левски за контролата с Марица Пловдив: Иван Андонов, Патрик-Габриел Галчев, Келиан ван дер Каап, Кристиан Димитров, Цунами, Асен Чандъров, Дейвид Михалев, Илиян Стефанов, Ивелин Попов, Кристиян Йовов, Преслав Бачев (Пламен Андреев, Хосе Кордоба, Антоан Стоянов, Жереми Петрис, Марин Петков, Андриан Краев, Асен Митков, Джавад Ел Джемили, Роналдо, Уелтън, Рикардиньо)