Отборът на Левски постигна трудна победа при гостуването си на

...

Левски с победа в Малта, ЦСКА загуби в София -

Отборът на Левски реализира сложна победа при гостуването си на малтийския Хамрун Спартанс в първи дуел от третия квалификационен кръг на шампионата на УЕФА Лига на конференциите.

След равностойна игра и пропусната дузпа успеха донесе Филип Кръстев в петата минута на добавеното време. Именно той пропусна от бялата точка, само че се реваншира. Реваншът е идващият четвъртък на “Георги Аспарухов ”.

В същото време скромният ирландски отбор Сейнт Патрикс стигна до победа с 1:0 при гостуването си на ЦСКА в първа среща от третия прелиминарен кръг на Лигата на конференциите.

Единственото попадение в мача падна в 87-мата минута и бе дело на резервата Серж Атакайи, който се възползва от доста груба неточност на бранителя на " алените " Асен Дончев.