Отборът на Левски постигна първа победа от началото на сезона,

...

Левски обърна Царско село и се завърна на победния път |

Отборът на Левски реализира първа победа от началото на сезона, откакто се наложи с 3:1 над Царско село в дуел от 4-ия кръг на Първа лига. Сините стигнаха до триумфа с три гола през втората част и записват първи триумф вкъщи в шампионата от 13-и май насам.

Царско село остана с 2 точки и слезе на 12-о място. Васил Шопов откри за гостите в 28-ата минута, като резултатът се резервира до края на първата част. След паузата Левски упражни напън и стигна до цялостен поврат с попадения на Борислав Цонев (58), Мартин Петков (63) и Андриан Краев (90).

В различен мач от кръга Славия победи Берое с 3:2, само че се наложи играчите в бяло да се раздадат до край, с цел да извърнат мача след две изоставания. С този триумф белите събраха 7 точки, изкачват се на 3-о място, до момента в който Берое остава под тях с 6. В съществена фигура за триумфа на Славия се оказа резервата Радослав Кирилов, който вкара един гол и подаде за още един.
Източник: offnews.bg