Набор 2012 на „Левски“ ще мери сили с „Интер“ на престижен турнир в Италия
Отборът на „ Левски “ набор 2012 ще вземе присъединяване в 29-то издание на влиятелния шампионат “ MANILO SELIS “.
Поканата пристигна на база отличните взаимоотношения сред „ Каляри “ и ПФК „ Левски “. „ Сините “ гении ще премерят сили дружно с водещи европейски и южноамерикански клубове.
Момчетата на треньора Симеон Ганчев ще бъдат в група „ А “, където лидер е грандът на италианския футбол „ Интер “. Останалите водачи на групи са „ Ливърпул “, ПСЖ, „ Рома “, „ Фламенго “, „ Барселона “, „ Еспаньол “, „ Щутгарт “ и „ Аталанта.
Победителите в групите, както и 6-те най-хубави втори тима, се класират за етапа на елиминациите.
Поканата пристигна на база отличните взаимоотношения сред „ Каляри “ и ПФК „ Левски “. „ Сините “ гении ще премерят сили дружно с водещи европейски и южноамерикански клубове.
Момчетата на треньора Симеон Ганчев ще бъдат в група „ А “, където лидер е грандът на италианския футбол „ Интер “. Останалите водачи на групи са „ Ливърпул “, ПСЖ, „ Рома “, „ Фламенго “, „ Барселона “, „ Еспаньол “, „ Щутгарт “ и „ Аталанта.
Победителите в групите, както и 6-те най-хубави втори тима, се класират за етапа на елиминациите.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




