Левски - Локо София 0:0, следете с GONG.BG

Отборът на Левски играе контролна среща с Локомотив София от 16 часа на един от помощните терени на стадион „ Георги Аспарухов”.

Проверката сред третия в Първа лига Левски и третия във Втора лига Локо София можете да следите в GONG.BG и в Левски ТВ.

Левски: Митрев, Цветкович, Ейолфсон, Георги Ангелов, Найденов, Гомес, Панайотов, Обертан, Кабрал, Прохазка, Мапуку

Локомотови София: Ефремов, Виячки, Горанов, Зюмбюлев, Себерджиев, Том, Иво Иванов, Цветков, Здравко Димитров, Станкев, Илия Димитров

Левскар отвя конкуренцията за Гол на кръга в Първа лига

източник: Валентин Грънчаров/Gong.bg

Начало на мача

4' Атака за Левски приключва с опит на Прохазка да откри съотборник, само че словакът не сполучи

7' Гостите лишиха и пробваха извеждащо подаване, само че без да се стигне до заплаха за "сините "

8' Удар на Васил Панайотов към вратата на Локо София. След многоходова офанзива на Левски, Кабрал откри Панайотов, който стреля към вратата на гостите, само че Ефремов улови топката

15' След неточност на Георги Ангелов, Илия Димитров открадна топката в наказателното поле на Левски и стреля, само че топката рикошира и излезе в корнер. След ъгловия удар Здравко Димитров стреля от границата на наказателното поле вдясно от вратата на Митрев.

22' Жълт картон за Виячки от Локо София за задържане

23' Опасна офанзива за Левски, само че Ивайло Найденов не центрира тъкмо в наказателното поле

28' Жълт картон за Жерсон Кабрал за симулация пред наказателното поле на Локомотив София

32' Локомотив София пропусна най-чистото състояние от началото на мача. Николай Цветков се възползва от неточност и получи топката в наказателното поле, само че стреля настрана от вратата на Митрев

35' Хубав удар на Обертан, който стреля от дребен удар. Топката бе избита в корнер от вратаря на Локо София.

36' Божидар Митрев избави вратата на Левски от попадение. След хубава офанзива на гостите Мартин Станкев подаде отдясно, Здравко Димитров стреля, само че Митрев плонжира и улови топката

45' Далечен удар на Том минава на метър вратата на Левски

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

Треньорът на Левски направи няколко смени в състава с началото на второто полувреме. Горанов влезе на мястото на Найденов, Рошу размени Жорди Гомес, Белмонт - Прохазка, Буш - Мапуку, Любенов размени Митрев на вратата на Левски.

52' Габриел Обертан напусна мача с контузия. На негово място влезе Бабатунде Адениджи