Отборът на Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов

...

Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов загуби като гост в италианската втора дивизия по баскетбол

Отборът на Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава, загуби като посетител от Орцинуови със 76:91 в мач от 31-я кръг на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2.

За Латина това беше 24-то проваляне от началото на акцията. Тимът има и седем победи, заемайки 11-то място във краткотрайното класиране.

Иван Алипиев беше измежду титулярите за Латина и изигра отличен мач. Той направи дабъл-дабъл 17 точки и 12 битки, а също така добави към статистиката си 1 асистенция, 1 отнета топка и чадър за 37 минути.

Борислав Младенов се появи на игрището за 9 минути, в които се регистрира с 2 битки и 2 асистенции, само че не съумя да се разпише.

Латина ще играе против Форли в идващия кръг от шампионата на 21 април.