Отборът на Латина продължава разочароващото си представяне в италианското баскетболно

...

Латина с пета поредна загуба в италианското баскетболно първенство

Отборът на Латина продължава разочароващото си показване в италианското баскетболно състезание.

Този път отборът на Иван Алипиев и Борислав Младенов загуби като посетител от Урания Милано с 82:96 и записа пето следващо проваляне от началото на сезона.

Домакините изковаха триумфа си след първите две четвърти, когато към този момент водеха с 12 точки, като на почивката се отдръпнаха при резултат 49:37. Латина бе равносилен противник само в третата част, само че това не беше задоволително за поврат.

Иван Алипиев приключи с 12 точки и 5 битки, а Боби Младенов завърши с 4 точки, като също записа 5 битки. Гардът Франк Гейнс бе най-резултатен за гостите с 21 точки. За отбора от Милано над всички бе Йон Лупусор с 23.

Латина заема последната 12-а позиция и единственият тим, който няма нито един триумф от началото на сезона. В идващия си мач приема отбора на Трапани на 28 октомври.