Отборът на Крумовград постигна втора победа от началото на сезона,

...

Крумовград - ЦСКА 1948 1:0 /репортаж/

Отборът на Крумовград реализира втора победа от началото на сезона, откакто победи с минималното 1:0 ЦСКА 1948 като хазаин в последната среща от петия кръг на футболното състезание. Единственото попадение в мача осъществя Даниел Миланович в 74-ата минута. Преди това и двата отбора уцелиха по един път греда. Талис Енрике стреля в левия непряк дирек на домакините още в 12-ата минута, а в 53-ата топката се отби и в лявата греда на Даниел Наумов при удар с глава на Матей Шимич. С триумфа Крумовград се изкачи на деветата позиция в класирането с актив от 6 точки, колкото има и десетият Локомотив (София), като играчите на Неманя Миланович се приближиха единствено на точка до ЦСКА 1948, който със седем точки дели седмото място с Арда (Кърджали). В дебюта си в елита Крумовград победи и първенеца Лудогорец с 3:1 въз основата на Ботев (Пд) в Коматево.