Отборът на Кремонезе, където точи сезон се състезава под наем

...

Антов с цял мач и асистенция при победа срещу Бреша

Отборът на Кремонезе, където точи сезон се състезава чартърен българинът Валентин Антов, завоюва с класическото 3:0 против отбора на Бреша в среща от 12-ия кръг на италианската Серия “Б ”. Това бе трета поредна победа за “кремавите ” във втория ешелон на “ботуша ”, което им оказа помощ да се изкачат на 4-ото място и да запазят дистанцията от пет пункта зад втората позиция, която дава право на директна промоция в елита.
Прочетете още
Валентин Антов стартира като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал. Българският гений изигра един от най-силните си мачове от началото на сезона, като записа и асистенция.

Преди това Лука Раванели бе разкрил резултата в 17-ата минута. Така се стигна до 32-ата минута, когато Масимо Кода се разписа, за което Антов асистира. През втората част гостите от Кремонезе продължиха да са по-добрият тим и справедливо стигнаха до трети гол, който означи Давид Окереке.

Победата можеше да стане даже още по-резултатна, откакто към четвърт час преди края резервата Поло Гильоне вкара топката във вратата на Бреша, само че попадението не бе зачетено откакто обстановката бе преразгледана посредством системата VAR.

Източник: trafficnews.bg