Отборът на Краснодар сложи край на серията си от 4

...

Краснодар повали Трабзонспор и отново е в играта

Отборът на Краснодар постави завършек на серията си от 4 следващи загуби в евротурнирите. Руският отбор отпадна в плейофа на Шампионската лига от Олимпиакос, а по-късно записа провали от Базел и Хетафе в група " С " на Лига Европа, само че през днешния ден се наложи с 1:0 при визитата си на Трабзонспор и резервира шансове да продължи напред.

Резултата на стадион " Шенол Гюнеш " откри Маркус Берг в 49-та минута, а в края на дуела се разписа и Тони Вилена. Поражението остави Трабзонспор на дъното в групата. Турският състав има единствено 1 точка и ще би трябвало непременно да гони победа в Краснодар на 7 ноември, в случай че желае да продължи да се надява да приключи на едно от първите две места.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига Европа 3 кръг, четвъртък 24 октомври  Трабзонспор 0:2краен резулат  Краснодар