Отборът на Колумбия постигна важна победа с 3:0 над Полша

...

Колумбия разби Полша и мечтае за 1/8-финалите на Световното по футбол

Отборът на Колумбия реализира значима победа с 3:0 над Полша във втория си мач от груповата фаза на Световното състезание по футбол 2018 . Радамел Фалкао и съотборниците му резервираха възможностите си за класиране във етапа на директните елиминации, откакто в първата среща позволиха загуба с 1:2 от Япония.
От своя страна Полша ще напусне шампионата, като това бе втора поредна загуба за европейския отбор.
През първите 10` от срещата " тайфа полска " имаше цялостна доминация на терена, само че не съумя да стигне до ранно попадение. Постепенно колумбииците взеха превес над играта и стигнаха до гол в края на първата част посредством Йери Мина, който при центриране изпревари Войчех Шчезни и с глава откри.
През втората част момчетата на Хосе Пекерман подвигнаха още оборотите и стигнаха до нови две попадения дело на Радамел Фалкао и Хуан Куадрадо, които сложиха завършек на разногласието в срещата.
Всичко най-интересно от успеха на Колумбия над Полша, както и видео от най-интересните моменти, може да видите в SportLive.bg .
Източник: actualno.com