Отборът на Киево спря подема на Фиорентина в Серия А,

...

Киево спря подема на Фиорентина

Отборът на Киево спря подема на Фиорентина в Серия " А ", откакто през днешния ден победиха с 2:1 в мач от 7-я кръг на шампионата.

Фиорентина и Аталанта не се победиха в късния дуел от Калчото
Късметът обърна тил на Фиорентина в 94-ата минута

Аталанта изигра страховит мач,но си потегли единствено с точка от " Артемио Франки "

Въпреки че още в 6-ата минута на срещата, Джовани Симоене изведе " лилавите " напред в резултата, след приказен удар с глава, устремът на неговия тим бе прекършен.

В 25-ата минута Лукас Кастро стреля от наказателното поле и с акуратен шут изпрати топката в средата на вратата, с което изравни силите на терена. В началото на второто полувреме, още веднъж той, удвои в интерес на Киево, след удар с глава в горния ляв ъгъл.

Киево към този момент се намира на 8-ото място във краткотрайното класиране с актив от 11 точки, до момента в който Фиорентина е на 12-ата позиция с едвам 7.