Отборът на Карло Анчелоти беше освиркван от собствените си привърженици

...

Реал Мадрид 1-1 РБ Лайпциг (общо 2-1): Винисиус Джуниър поразява, след като избяга от червен картон, докато домакините се промъкват до четвъртфиналите на Шампионската лига... с ловък удар с глава на Уили Орбан, който създава напрегнат финал

Отборът на Карло Анчелоти беше освиркван от личните си последователи на почивката след неприятно първо полувреме.

Подигравките започнаха 10 минути преди правосъдния сигнал за полувремето, защото играха прекомерно постепенно и предсказуемо, с цел да тормозят германците.

Джуд Белингам чества с Винисиус-младши след попадението на бразилеца за Реал Мадрид

Винисиус вкара паса на Джуд Белингам в 65-ата минута за задатък от 2-0 в равенството

Вашият браузър не поддържа iframes.

Италианецът беше избрал петима полузащитници плюс Винисиус, а Белингам трябваше да играе съвсем като централен нападател.

Колкото повече Мадрид се бореше, толкоз по-дълбоко той навлизаше, с цел да хване топката и толкоз повече изглеждаше, че домакинът играе без централен нападател