Отборът на Кариана записа минимална победа с 1:0 над сборен

...

Кариана с минимален успех над отбора на футболистите без договор

Отборът на Кариана записа минимална победа с 1:0 над събирателен тим формиран от футболисти без контракти. Двубоят се игра на стадиона в монтанското село Ерден и поради горещините закъсня с повече от час.

Две обстановки за гол имаше през първото полувреме и двете основани от домакините. В 12-ата минута Георги Чакъров бе изведен от Ангел Бастунов, само че вратарят Християн Славев избави мощния му удар. В 28-ата Евгени Игнатов центрира от корнер и Николай Дичев с глава изпрати топката в навън. Воденият от Румен Стоянов отбор на гостите на моменти имаше самодейността, само че в конструктивен проект не направи нищо запаметяващо се.

През второто полувреме старши треньорът на карианци Веселин Великов направи няколко смени и двама от влезлите като запаса футболисти бяха в основата на единствения гол. Той падна в 74-ата минута, когато Ивелин Илиев откри непокрит в наказателното поле Раджеб Халил и той изпрати топката в мрежата, като преди този момент тя се напречната греда.

Кариана : Петър Начев, Георги Търтов, Георги Илиев, Стоян Предев, Николай Дичев, Мартин Николов, Ангел Бастунов, Евгени Игнатов-кап., Цветомир Тодоров, Георги Чакъров, Реджеб Халил (Павел Станев, Ангел Цолов, Симеон Русев, Владимир Мичев, Ивелин Илиев, Християн Илиев).
Старши треньор : Веселин Великов.

АБФ : Християн Славев, Ростислав Данев, Мартин Минчев, Любомир Деспотов, Димитър Цонев, Марио Димитров, Николай Хаджиниколов-кап., Красен Трифонов, Димитър Панталеев, Пламен Ангелов, Милен Иванов (Стоян Деспотов, Момчил Славов, Стефан Гинчев, Иван Бурнарски).
Старши треньор : Румен Стоянов.

Главен арбитър : Николай Малджански.
Асистенти : Ивайло Тодоров, Деян Филипов.
Стадион : " Кариана ", 20 фенове.