Отборът на Кадис не съумя да победи последния Елче и

...

Кадис не победи последния, но се спаси

Отборът на Кадис не съумя да победи последния Елче и измъкна единствено тъждество 1:1 в мач от последния 36-и кръг на Ла Лига. Въпреки това момчетата на Серхио Гонсалес останаха в испанския хайлайф за най-малко още един сезон, тъй като директните съперници за оцеляване от Валядолид не съумяха да победят Хетафе.

Иначе Кадис поведе рано в резултата, когато в десетата минута се разписа Гонсало Ескаленте. През второто полувреме обаче в редиците на гостите настъпи спад и разумно се стигна до изравняването на резултата, като попадението за домакините до Елче означи Лукас Бойде в 71-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.