Отборът на Интер си тръгна с трите точки при гостуването

...

Невероятно зрелище със седем гола и Интер отцеля

Отборът на Интер си потегли с трите точки при гостуването си на Сасуоло в необикновено представление. Така " нерадзурите " с изключение на, че оцеляха през днешния ден, не престават да дишат във врата на Ювентус и са единствено на точка зад първенците.

Срещата от 8-ия кръг на Серия не предвещаваше нищо рисково за отбора на Антонио Конте през първото полувреме. Играчите от Милано натрупаха стабилен задатък преди почивката, като се отдръпнаха в съблекалните при резултат 3:1 в своя изгода. Лаутаро Мартинес с прекрасен пробив и удар откри резултата още във втората минута, само че Доменико Берарди изравни в 16-ата.

Мартинес вкара още един гол, само че той бе анулиран поради фаул в офанзива. Все отново Ромелу Лукаку даде задатък на гостите с прекрасен удар по земя в 38-ата минута, а още веднъж той в 45-ата осъществя дузпа.
Източник: fakti.bg