В Интер са бесни на съдиите и ВАР във втори пореден мач
Отборът на Интер реши да стачкува против съдийските решения на мача с Аталанта като не изпрати представител на формалната конференция след дуела.
Нова неточност на Интер дава късмет на Милан да върне интригата в Серия “А ”
" Нерадзурите " направиха 1:1 с Аталанта на стадион " Джузепе Меаца " и продължиха поредност от неубедителни резултати в последните си мачове - тя включва две загуби от Бодьо/Глимт в плейофите на Шампионска лига, тъждество 0:0 с Комо в първи полуфинал за Купата на Италия, загуба от директния съперник за купата и градски съперник Милан с 0:1, с цел да продължи в този момент с тъждество против " клиентите " Аталанта. Трябва да се означи, че преди и след реванша с Бодьо/Глимт Интер реализира победи с по 2:0 над Лече и Дженоа.
Кристиан Киву беше гневен и получи червен картон за митингите си против рефера Джанлука Маняниело, който не отсъди нарушаване против Дензел Дъмфрис при изравнителния гол на бергамаските. Малко по-късно пък " нерадзурите " стачкуваха за неотсъдена дузпа за нарушаване на Джорджо Скалвини против Давиде Фратези.
В допълнение на това от Интер бяха огорчени от съдията и на дербито с Милан, тъй като беше подмината игра с ръка на Самуеле Ричи в личното наказателно поле в последната минута на срещата.
От Интер са недоволни и от ВАР за тези обстановки, тъй като в нито една от изброените три основният арбитър бе беше извикан да изгледа повтаряне на игрището.
" Нерадзурите " водеха с 10 точки пред Милан преди дербито, само че в този момент задатъкът им е 8, а " росонерите " могат да го съкратят до 5, в случай че победят като посетител Лацио в неделния мач на " Олимпико " от 21:45 часа.
" Нерадзурите " направиха 1:1 с Аталанта на стадион " Джузепе Меаца " и продължиха поредност от неубедителни резултати в последните си мачове - тя включва две загуби от Бодьо/Глимт в плейофите на Шампионска лига, тъждество 0:0 с Комо в първи полуфинал за Купата на Италия, загуба от директния съперник за купата и градски съперник Милан с 0:1, с цел да продължи в този момент с тъждество против " клиентите " Аталанта. Трябва да се означи, че преди и след реванша с Бодьо/Глимт Интер реализира победи с по 2:0 над Лече и Дженоа.
Кристиан Киву беше гневен и получи червен картон за митингите си против рефера Джанлука Маняниело, който не отсъди нарушаване против Дензел Дъмфрис при изравнителния гол на бергамаските. Малко по-късно пък " нерадзурите " стачкуваха за неотсъдена дузпа за нарушаване на Джорджо Скалвини против Давиде Фратези.
В допълнение на това от Интер бяха огорчени от съдията и на дербито с Милан, тъй като беше подмината игра с ръка на Самуеле Ричи в личното наказателно поле в последната минута на срещата.
От Интер са недоволни и от ВАР за тези обстановки, тъй като в нито една от изброените три основният арбитър бе беше извикан да изгледа повтаряне на игрището.
" Нерадзурите " водеха с 10 точки пред Милан преди дербито, само че в този момент задатъкът им е 8, а " росонерите " могат да го съкратят до 5, в случай че победят като посетител Лацио в неделния мач на " Олимпико " от 21:45 часа.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




